Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A SORS GYÖNYÖRŰ JÖVŐT TARTOGAT NEKÜNK

2009.09.15

 

 OLYMPIC HOPES CANOE SPRINT COMPETITON 2009.

CSEHORSZÁG; RACICE SZEPTEMBER 12-13.

 

 Tökéletes! > ez a jelző illik leginkább fiataljaink szereplésére, akik a hétvégi racicei EORV-n 22 arany-, 13 ezüst- és 12 bronzérmet lapátoltak össze. Hüttner Csaba ifjúsági kapitány több mint elégedett a fiatalok szereplésével.

„Hajnali négykor érkeztünk haza Racicéből, és bár fárasztó hétvége áll mögöttünk, még most is teljesen fel vagyok dobva attól a teljesítménytől, amelyet fiataljaink nyújtottak a hétvégi EORV-n” összegzett Hüttner Csaba ifjúsági kapitány.
A mieink minden korosztályban, vagyis az 1992-es születésűektől az 1994-esekig bezárólag fantasztikus formában szerepeltek, a lányok pedig a két négyest leszámítva mindegyik számban diadalmaskodni tudtak. És még gondolni se merjünk arra, hogy megfedjük a hölgyeket a csapathajók miatt, hiszen a 94-es születésűekből, vagyis serdülőkorú versenyzőkből álló hajóink ezüstérmesek lettek a két évvel idősebbeket felvonultató mezőnyben                                                                                                                                                 „Két dolog miatt is büszke vagyok a versenyzőinkre. Egyrészt a tizenhat nemzetet számláló versenyen, ahol a németek és a lengyelek is a legjobb csapatukkal vonultak fel, megmutatták, hogy ezen a szinten is milyen erős a magyar kajak-kenu sport. Másrészt pedig olyan lelkesedéssel és odaadással vetették bele magukat a versenybe, amely példaértékű lehet mindenki számára”  magyarázta a kapitány. Hüttner Csaba a magyar versenyzők közül öt indulót emelt ki: a kenus Bodonyi András, a kajakos Szomolányi Máté három-három aranyérmet nyert a két nap során, míg a 94-esek között szereplő kajakos, Totka Sándor míg a hölgyeknél Fónagy Vera 500 és 1000 egyesben és Lucz Dóra is két számban győzedelmeskedett. Fónagy Vera számára egyébként nem ért még véget a szezon, hiszen az EORV-n is szereplő Korisánszky Dávid és Farkasdi Ramóna társaságában még részt vesznek a hétvégi crestumai maraton világbajnokságon is.

 

 Az 1000 méteres futamok, magyar érdekeltségekkel és az elért eredmények.

K1 Men 1000m /92/

1. ( 4 ) HUN 143 DOBOS Ferenc 3:56.230
2. ( 6 ) POL 207 GORSKI Arkadiusz 3:57.770
3. ( 7 ) HUN 146 FAZEKAS Nándor 3:58.150
4. ( 5 ) GER 120 KROST Matthias 3:58.370
5. ( 2 ) SVK 264 MICHALEK Matej 4:02.220
6. ( 8 ) AUT 22 WECHT Alexander 4:03.540
7. ( 3 ) CZE 78 VOLTR Tomáą 4:03.870
8. ( 1 ) GER 111 ERMLER Daniel 4:06.280
9. ( 9 ) SVK 259 KRAJCOVIC Marek 4:31.490

K1 Men 1000m /93/

1. ( 6 ) GER 121 LIEBSCHER Tom 3:57.050
2. ( 4 ) HUN 171 NOE Bálint 4:00.410
3. ( 2 ) CZE 67 NEPRA? Lukáą 4:03.920
4. ( 5 ) HUN 188 TOTH Attila Tas 4:05.840
5. ( 3 ) AUS 15 NORTON Tom 4:06.120
6. ( 1 ) AUS 6 GARDNER Neil 4:07.930
7. ( 8 ) SVK 250 DEMIN Viktor 4:12.650
8. ( 9 ) SVK 258 JANCA Mario 4:18.480
     ( 7 ) CZE 75 ?PICAR Jakub DQ

K1 Men 1000m /94/

1. ( 5 ) HUN 190 TOTKA Sandor 4:05.190
2. ( 7 ) POL 204 DOLATA Igor 4:07.060
3. ( 3 ) BEL 26 DE LOMBARDE Jonathan 4:09.310
4. ( 4 ) GBR 100 SIMON Marton 4:10.630
5. ( 6 ) AUS 1 BAIN Bill 4:11.720
6. ( 8 ) HUN 172 NYARI Bendeguz 4:12.380
7. ( 2 ) CRO 40 LIPOVAC Marin 4:13.590
8. ( 1 ) BEL 23 BONTE Jaspar 4:15.460
9. ( 9 ) POR 233 AZEVEDO Fabio 4:20.840

C1 men 1000m /92/

1. ( 7 ) GER 118 KRETSCHMER Peter 4:30.730
2. ( 3 ) CZE 53 JANDA Tomáą 4:33.700
3. ( 1 ) GBR 105 WEIR Iain 4:34.020
4. ( 6 ) CZE 43 BERÁNEK Filip 4:37.700
5. ( 4 ) HUN 131 ANDROKITY Marcell 4:37.980
6. ( 5 ) HUN 174 PETKO András 4:38.250
7. ( 8 ) POL 224 SLOMINSKI Vincent 4:38.910
8. ( 2 ) BIH 34 MARINKOVIC Velibor 4:56.320
9. ( 9 ) POL 220 POSPIECH Daniel 4:59.510

C1 men 1000m /93/

1. ( 5 ) HUN 196 VIOLA Viktor 4:30.560
2. ( 6 ) SVK 253 FARKAS Vincent 4:34.020
3. ( 4 ) GER 123 MÜLLER Michael 4:34.240
4. ( 2 ) POL 225 SOKOL Patryk 4:44.680
5. ( 8 ) HUN 163 KORISANSZKY David 4:45.280
6. ( 7 ) POL 229 TOMCZAK Cyprian 4:50.610
7. ( 1 ) CZE 46 B"EZINA Jakub 4:55.720
8. ( 3 ) POR 242 TAVARES Tiago 5:01.160
9. ( 9 ) CZE 50 FUKSA Martin 5:11.920

C1 men 1000m /94/

1. ( 6 ) HUN 136 BODONYI Andras 4:28.640
2. ( 7 ) POL 231 WIETRAK Lukasz 4:38.360
3. ( 5 ) HUN 162 KOMAROMI Adam 4:39.130
4. ( 4 ) GER 122 MILDE Pascal 4:51.650
5. ( 2 ) BIH 33 KLEBIC Jasmin 4:53.740
6. ( 3 ) GER 108 BOOTZ Christopher 4:54.950
7. ( 8 ) POL 205 FEDER Maxmillian 4:55.390
8. ( 1 ) CZE 54 JIRÁSEK Matyáą 4:58.410
9. ( 9 ) CZE 65 MAIZNER Sebastián 5:12.960

K1 women 1000m /92/

1. ( 5 ) HUN 148 FONAGY Veronika 4:22.220
2. ( 6 ) HUN 145 FARKASDI Ramona 4:25.070

3. ( 7 ) GER 119 KRIEGERSTEIN Steffi 4:33.370
4. ( 3 ) CZE 73 ?ERÁ Zuzana 4:37.050
5. ( 4 ) CZE 44 BOLOMSKÁ Dita 4:37.380
6. ( 1 ) POL 206 GORNA Aleksandra 4:40.840
7. ( 2 ) CRO 41 SUDAR Maja 4:44.570
8. ( 8 ) FRA 80 CAURANT Lea 4:45.340
9. ( 9 ) AUS 18 THOMSON Emma 4:46.490

K1 women 1000m /93/

1. ( 5 ) HUN 169 NAGY Szimonetta 4:27.930
2. ( 4 ) HUN 137 BODONYI Dora 4:29.250
3. ( 6 ) GER 107 BERGER Franziska 4:32.100
4. ( 3 ) POL 209 JASINSKA Sara 4:35.020
5. ( 7 ) CZE 61 LOUKOTOVÁ Zuzana 4:38.260
6. ( 1 ) AUS 9 HIGGISON Kirsty 4:42.050
7. ( 2 ) AUS 2 BRYANT Allison 4:42.270 14.340
8. ( 9 ) GBR 102 TROTTER Katherine 4:45.010
9. ( 8 ) POL 202 BRUSKA Joanna 4:56.660

K1 women 1000m /94/

1. ( 6 ) HUN 166 LUCZ Dora 4:38.530
2. ( 7 ) HUN 170 NAGY Flora 4:40.290
3. ( 5 ) GER 106 AUERBACH Maxi 4:43.970 05.4
4. ( 4 ) BEL 30 PETERS Hermien 4:47.370 08.840
5. ( 1 ) POL 230 WASILEWSKA Anna 4:48.360
6. ( 3 ) AUS 12 JONES Jordan-Lee 4:53.360
7. ( 9 ) POR 239 PIMENTA Ana 4:56.930
8. ( 2 ) POL 213 LISIECKA Martyna 4:57.200
9. ( 8 ) AUS 10 HOWCROFT Coco 4:58.850 

K2 MEN 1000m /93-94/

1. ( 6 ) CZE MACH Martin DOSTÁL Josef 3:39.700
2. ( 3 ) CZE SOU"EK Jií ?PICAR Jakub 3:40.140
3. ( 7 ) GER FRANK Felix KIEREY Tom 3:41.070
4. ( 5 ) HUN ILLYES Robert SZEKERES Zsolt Mark 3:41.350
5. ( 2 ) HUN BOGAR Gabor VANCSODI Norbert 3:43.270
6. ( 1 ) BEL WECKX Joeri BROEKX Piet 3:43.490
7. ( 4 ) SVK VASS Richard JANCA Mario 3:45.410
8. ( 9 ) GBR BOWLEY Matthew CLIVE Mark 3:55.410
9. ( 8 ) AUS NORTON Tom BAIN Bill 3:57.160

C2 MEN 1000m /92/

1. ( 8 ) POL POSPIECH Daniel NOWAK Kamil 4:05.580
2. ( 7 ) POL ZOLNA Marcin SLOMINSKI Vincent 4:06.450
3. ( 3 ) CZE RUSO Vojt"ch DLOUHÝ Vojt"ch 4:07.770
4. ( 4 ) HUN BRAUN Benedek TOTH Andras 4:08.980
5. ( 5 ) GER EL-KHATIB Tarek THIELE Alexander 4:10.300
6. ( 2 ) CZE NE#AS David BERÁNEK Filip 4:15.740
7. ( 1 ) HUN SINKA Andras BODI Kristof 4:16.450
8. ( 6 ) SVK TOTH Kristof CSENKEY Adam 4:20.680
9. ( 9 ) GBR WEIR Iain TRAIN Matthew 4:30.290

C2 MEN 1000m /93-94/

1. ( 4 ) POL WIETRAK Lukasz LUBNIEWSKI Michal 4:13.590
2. ( 5 ) GER MÜLLER Michael MÜLLER Max 4:14.740
3. ( 6 ) HUN FORGO Christopher DANIS Richard 4:14.840
4. ( 7 ) HUN NAGY Gergely B. CSIZMAS DOBO Norbert 4:17.870
5. ( 9 ) POL TOMCZAK Cyprian DUBIAK Bartosz 4:20.290
6. ( 8 ) CZE LANGMAYER Jakub FUKSA Martin 4:22.760
7. ( 1 ) CZE BEZINA Jakub KUERA Filip4:22.980
8. ( 3 ) FRA MAIGROT Antoine BAUMANN Sebastien 4:27.160
9. ( 2 ) FRA VANDOME Leo MARCELOT Kevin 4:51.600

K2 Women 1000m /92/

1. ( 6 ) HUN HAGYMASI Anita FARKASDI Ramona 3:57.990
2. ( 5 ) HUN TEREK Vivien BODONYI Dora 4:02.000
3. ( 7 ) GER ZEHE Nadine JORDAN Henriette4:04.640
4. ( 4 ) BEL BROEKX LizeWECKX Femke 4:08.540
5. ( 3 ) POL GORNA Aleksandra SOKOL Justyna 4:18.370
6. ( 1 ) FRA MAGNINY Elsa CAURANT Lea4:21.720
7. ( 2 ) CZE ?ERÁ Zuzana BOLOMSKÁ Dita4:23.150
8. ( 9 ) POR RIBEIRO Mafalda CABRITA Fatima 4:23.420
9. ( 8 ) AUS THOMSON Emma ROWE Georgie 4:23.860

K2 Women 1000m /93-94/

1. ( 6 ) HUN SZABO Beata FONAGY MOGYOROS Julia 4:11.390
2. ( 4 ) GER GEBHARDT Melanie SCHÖNRATH Hannah 4:12.770
3. ( 5 ) HUN VACZAI Enikö OLAH Virag 4:14.630
4. ( 7 ) POL SZYMCZAK Irmina KORDAS Agata 4:15.570
5. ( 3 ) POR PIMENTA Ana PEDROSO Christina 4:17.550
6. ( 8 ) POL BRUSKA Joanna PRILL Klaudia 4:17.710
7. ( 2 ) CZE LU"Á#KOVÁ Jitka BRUNOVÁ Kristýna 4:21.170
8. ( 1 ) AUS JONES Jordan-Lee HOWCROFT Coco 4:24.470
9. ( 9 ) AUS SULLIVAN Ann-Sophie HENNESSY Anna 4:32.700

K4 men 1000m

1. ( 5 ) GER LIEBSCHER Tom FRANK Felix KROST Matthias EILERS Gerrit 3:12.730
2. ( 6 )HUN TOTH Attila Tas NOE Balint FAZEKAS Nandor BARDFALVI Mark 3:14.820
3. ( 7 ) CZE KUERA Patrik MACH Martin LUNDÁK David TRÁLEK Martin 3:14.930
4. ( 4 ) POLGORSKI Arkadiusz JONKISZ Bartosz SIWIEC Sebastian RAWICKI Tomasz 3:16.150
5. ( 9 )POLDOLATA Igor PIECHOCKI Marcin STRZESAK Patryk PIATKOWSKI Lukasz
3:17.670
6. ( 2 ) CZE NEPRA? Lukáą ?PICAR Jakub VOLTR Tomáą DOSTÁL Josef 3:19.980
7. ( 1 ) HUN GACSAL Akos GELLAI Tamas Istvan VASS Gabor MAJERCSIK Szabolcs
3:20.530
8. ( 8 ) GER KIEREY Tom STRÖHLE Philipp STÜWE Phillip ERMLER Daniel 3:20.800
9. ( 3 ) SVK VASS Richard DEMIN Viktor JANCA Mario PALMAY David 3:22.670

C4 men 1000m

1. ( 6 ) HUN SZABO Kristof Zoltan BODONYI Andras VIOLA Viktor ANDROKITY Marcell 3:42.500
2. ( 5 ) POL ALBERT Patryk NOWAK Kamil SOKOL Patryk TOMCZAK Cyprian 3:44.370
3. ( 4 ) POL DUBIAK Bartosz WIETRAK Lukasz ZOLNA Marcin POSPIECH Daniel 3:45.800
4. ( 2 ) GER MÜLLER Michael KRETSCHMER Peter EL-KHATIB Tarek THIELE Alexander
3:47.280
5. ( 1 ) SVK TOTH Kristof CSENKEY Adam FARKAS Vincent OROSZ Csaba 3:48.980
6. ( 8 ) CZE FUKSA Martin JANDA Tomáą DLOUHÝ Vojt"ch BERÁNEK Filip 3:54.700
7. ( 3 ) GER STEINBRINK Benedikt MÜLLER Max MILDE Pascal BOOTZ Christopher 3:55.570
8. ( 7 ) HUN BORBELY Bence ROMER Benjamin VARGA Patrik SZALAY Bence 4:01.730
9. ( 9 ) FRA LEFEVRE Barnabe MARCELOT Kevin MAIGROT Antoine BAUMANN Sebastien
4:04.640

K4 Women 1000m

1. ( 5 ) GER BERGER Franziska JORDAN Henriette AUERBACH Maxi KRIEGERSTEIN Steffi
3:40.910
2. ( 7 ) HUN SPANYIEL Fruzsina SOLTEZS Noemi Timea ADAMASKI Diana SZAKONYI Fanni
3:43.220
3. ( 6 ) GER SCHÖNRATH Hannah GEBHARDT Melanie ZEHE Nadine GROSSMANN Larissa
3:43.390
4. ( 2 ) HUN KOVACS Flora HAGEMANN Petra HORVATH Noemi VACZAI Enikö 3:47.610
5. ( 3 ) POL JANICKA Aleksandra KORDAS Agata SZYMCZAK Irmina WASILEWSKA Anna
3:49.650
6. ( 8 ) POL JASINSKA Sara SOKOL Justyna BRUSKA Joanna PRILL Klaudia 3:50.580
7. ( 4 ) CZE ?ERÁ Zuzana FASNEROVÁ Michaela LOUKOTOVÁ Zuzana BOLOMSKÁ Dita
3:50.800
8. ( 9 ) FRA MAYER Joanne TOSSER-ROSSEY Awen CONSTANCIS Caroline ROTMAN Constance 3:53.110
9. ( 1 ) CZE HORÁKOVÁ Michaela LU"ÁKOVÁ Jitka KLAPOVÁ Veronika BRUNOVÁ Kristýna
3:55.580

 

Az 500 méteres döntőfutamok eredményei.

 

K1 Men 500m /92/

1. ( 4 ) HUN 186 SZOMOLANYI Mate 1:43.210
2. ( 5 ) POL 210 JONKISZ Bartosz 1:44.250
3. ( 6 ) POL 207 GORSKI Arkadiusz 1:45.020
4. ( 3 ) GER 109 EILERS Gerrit 1:45.610
5. ( 7 ) HUN 143 DOBOS Ferenc 1:45.850
6. ( 2 ) GER 126 STRÖHLE Philipp 1:46.670
7. ( 8 ) AUT 22 WECHT Alexander 1:48.970
8. ( 9 ) CZE 76 TR"ÁLEK Martin 1:51.830
9. ( 1 ) BEL 29 PETERS William 1:52.210

K1 Men 500m /93/

1. ( 6 ) GER 112 FRANK Felix 1:44.690
2. ( 5 ) HUN 133 BARDFALVI Mark 1:45.670
3. ( 8 ) HUN 157 HERICS David 1:48.200

4. ( 4 ) SVK 250 DEMIN Viktor 1:48.320
5. ( 7 ) CZE 67 NEPRA? Lukáą 1:49.740
6. ( 9 ) BEL 31 WECKX Joeri 1:49.860
7. ( 2 ) CZE 48 DOSTÁL Josef 1:51.390
8. ( 1 ) AUS 4 DUNN Callum 1:53.640
9. ( 3 ) SVK 272 VASS Richard 1:56.500

K1 Men 500m /94/

1. ( 5 ) HUN 190 TOTKA Sandor 1:46.120
2. ( 7 ) GER 117 KIEREY Tom 1:48.480
3. ( 4 ) HUN 172 NYARI Bendeguz 1:49.140
4. ( 1 ) POL 204 DOLATA Igor 1:49.690
5. ( 3 ) BEL 26 DE LOMBARDE Jonathan 1:49.840
6. ( 6 ) GBR 100 SIMON Marton 1:50.070
7. ( 8 ) CRO 40 LIPOVAC Marin 1:51.120
8. ( 9 ) POR 233 AZEVEDO Fabio 1:53.920
9. ( 2 ) POL 200 BIALY Tomasz 1:54.910  

C1 Men 500m /92/

1. ( 9 ) GER 118 KRETSCHMER Peter 1:59.030
2. ( 5 ) CZE 53 JANDA Tomáą 2:00.790
3. ( 6 ) POL 220 POSPIECH Daniel 2:01.610
4. ( 3 ) POL 224 SLOMINSKI Vincent 2:02.210
5. ( 4 ) HUN 174 PETKO Andras 2:03.480
6. ( 2 ) CZE 47 DLOUHÝ Vojt"ch 2:06.770
7. ( 7 ) HUN 180 SZABO Kristof Zoltan 2:07.380
8. ( 1 ) GER 110 EL-KHATIB Tarek 2:07.980
9. ( 8 ) BIH 34 MARINKOVIC Velibor 2:14.900

C1 Men 500m /93/

1. ( 6 ) HUN 163 KORISANSZKY David 1:59.960
2. ( 2 ) GER 123 MÜLLER Michael 2:01.280
3. ( 5 ) HUN 196 VIOLA Viktor 2:01.500
4. ( 4 ) SVK 253 FARKAS Vincent 2:03.970
5. ( 3 ) POR 242 TAVARES Tiago 2:04.190
6. ( 1 ) CZE 50 FUKSA Martin 2:05.180
7. ( 8 ) POL 214 LUBNIEWSKI Michal 2:05.780
8. ( 9 ) CZE 69 PROCHÁZKA Ivan 2:10.340
9. ( 7 ) POL 229 TOMCZAK Cyprian 2:18.140

C1 Men 500m /94/

1. ( 6 ) HUN 136 BODONYI Andras 2:03.960
2. ( 7 ) POL 231 WIETRAK Lukasz 2:06.160
3. ( 5 ) HUN 194 VARGA Patrik 2:08.140
4. ( 4 ) POL 205 FEDER Maxmillian 2:11.270
5. ( 2 ) BIH 33 KLEBIC Jasmin 2:12.700
6. ( 3 ) GER 108 BOOTZ Christopher 2:13.360
7. ( 1 ) CZE 54 JIRÁSEK Matyáą 2:14.130
8. ( 9 ) CZE 65 MAIZNER Sebastián 2:14.220
9. ( 8 ) GER 122 MILDE Pascal 2:16.540

K1 Women 500m /92/

1. ( 6 ) HUN 148 FONAGY Veronika 1:57.760
2. ( 5 ) HUN 155 HAGYMASI Anita 2:00.280
3. ( 4 ) BEL 25 BROEKX Lize 2:01.220
4. ( 7 ) GER 119 KRIEGERSTEIN Steffi 2:03.750
5. ( 3 ) CZE 73 ?ERÁ Zuzana 2:04.180
6. ( 2 ) CZE 49 FASNEROVÁ Michaela 2:05.120
7. ( 8 ) GER 116 JORDAN Henriette 2:06.110
8. ( 1 ) AUS 5 FRANCIS Remi 2:06.270
9. ( 9 ) FRA 85 MAGNINY Elsa 2:10.500

K1 Women 500m /93/

1. ( 6 ) HUN 156 HAGYMASI Reka 2:01.330
2. ( 7 ) CZE 61 LOUKOTOVÁ Zuzana 2:03.410
3. ( 8 ) GER 107 BERGER Franziska 2:03.800
4. ( 4 ) POL 209 JASINSKA Sara 2:04.510
5. ( 5 ) HUN 169 NAGY Szimonetta 2:05.780
6. ( 9 ) GBR 98 LEWIS Emily 2:07.700
7. ( 2 ) CZE 55 KLAPOVÁ Veronika 2:09.790
8. ( 3 ) SLO 243 OSTERMAN Anja 2:10.940
9. ( 1 ) POR 238 PEDROSO Christina 2:11.710

K1 Women 500m /94/

1. ( 5 ) HUN 166 LUCZ Dora 2:02.430
2. ( 7 ) GER 106 AUERBACH Maxi 2:04.460
3. ( 6 ) HUN 159 HORVATH Noemi 2:04.790
4. ( 4 ) BEL 30 PETERS Hermien 2:08.080
5. ( 3 ) POR 239 PIMENTA Ana 2:09.840
6. ( 2 ) POL 208 JANICKA Aleksandra 2:11.220
7. ( 9 ) CZE 70 ROTHMEIROVÁ Andrea 2:11.380
8. ( 1 ) AUS 10 HOWCROFT Coco 2:12.310
9. ( 8 ) CZE 59 KU"EROVÁ Eliąka 2:15.390 1

K2 Men 500m /92/

1. ( 6 ) HUN NOE Balint FAZEKAS Nandor 1:34.370
2. ( 5 ) GER KROST Matthias ERMLER Daniel 1:35.680
3. ( 7 ) HUN HORVATH Bence BALOGH Marcell 1:35.800
4. ( 3 ) POL SIWIEC Sebastian RAWICKI Tomasz 1:37.330

5. ( 9 ) SVK MICHALEK Matej GOGA Marian 1:37.830
6. ( 4 ) CZE KU"ERA Patrik LUNDÁK David 1:39.530
7. ( 2 ) CRO CRNEKOVIC Marko BALAS Andrej 1:42.880
8. ( 1 ) FRA MOUGENOT Bastien STAMMLER Jonathan 1:43.370
9. ( 8 ) SVK ZIGO Tomáą VIRGA Marcel 1:46.280

K2 Men 500m /93-94/

1. ( 6 ) GER FRANK Felix LIEBSCHER Tom 1:35.350
2. ( 5 ) HUN HERICS David
SZEKELY Mate 1:36.450
3. ( 7 ) CZE SOU"EK Ji#í ?PICAR Jakub 1:36.840
4. ( 8 ) CZE MACH Martin DOSTÁL Josef 1:36.970
5. ( 1 ) HUN TOTH Attila Tas GYÖRFI Tamas 1:37.550
6. ( 4 ) POL STRZESAK Patryk PIATKOWSKI Lukasz 1:38.810
7. ( 2 ) SVK VASS Richard JANCA Mario 1:40.190
8. ( 9 ) GBR BOWLEY Matthew CLIVE Mark 1:42.270
9. ( 3 ) POL BIALY Tomasz PERIZOK Jakub 1:43.260

C2 Men 500m /92/

1. ( 3 ) GER KRETSCHMER Peter THIELE Alexander 1:48.320
2. ( 6 ) POL NOWAK Kamil POSPIECH Daniel 1:49.310
3. ( 5 ) POL SLOMINSKI Vincent ZOLNA Marcin 1:51.610
4. ( 9 ) SVK TOTH Kristof CSENKEY Adam 1:52.050
5. ( 8 ) CZE RUSO Vojt"ch DLOUHÝ Vojt"ch 1:54.690
6. ( 7 ) CZE NEAS David BERÁNEK Filip 1:56.670
7. ( 1 ) HUN ROHN Richard ERDOS Szilard 1:57.930
8. ( 4 ) HUN PETKO Andras LANGI Levente 1:58.590
9. ( 2 ) BIH MARINKOVIC Dane MARINKOVIC Velibor 2:00.070

C2 Men 500m /93-94/

1. ( 6 ) POL WIETRAK Lukasz LUBNIEWSKI Michal 1:51.720
2. ( 3 ) HUN VARGA Patrik SZALAY Bence 1:53.530
3. ( 9 ) GER MÜLLER Michael MÜLLER Max 1:53.860 
4. ( 5 ) POL SOKOL Patryk DUBIAK Bartosz 1:53.930
5. ( 4 ) HUN NAGY Gergely B. CSIZMAS DOBO Norbert 1:55.940
6. ( 7 ) FRA MAIGROT Antoine BAUMANN Sebastien 1:57.320
7. ( 8 ) CZE LANGMAYER Jakub FUKSA Martin 1:59.350
8. ( 1 ) CZE BEZINA Jakub KUERA Filip 2:00.390
9. ( 2 ) FRA VANDOME Leo MARCELOT Kevin 2:11.160

K2 Women 500m /92/

1. ( 6 ) HUN HAGYMASI Anita FARKASDI Ramona 1:45.510
2. ( 5 ) HUN TEREK Vivien BODONYI Dora 1:49.900

3. ( 8 ) BEL BROEKX Lize WECKX Femke 1:52.430
4. ( 4 ) CZE FASNEROVÁ Michaela ?ERÁ Zuzana 1:54.730
5. ( 3 ) GER ZEHE Nadine GROSSMANN Larissa
1:56.490
6. ( 2 ) POL GORNA Aleksandra SOKOL Justyna 1:57.650
7. ( 1 ) AUS ROWE Georgie THOMSON Emma 1:57.810
8. ( 7 ) POL JASINSKA Sara KORDAS Agata 1:58.740
9. ( 9 ) SVK TOTHOVA Annamaria SZABOVA Gabika
2:05.770

K2 Women 500m /93-94/

1. ( 6 ) HUN FEKETE Anita BASCO Renata 1:51.780
2. ( 8 ) GER GEBHARDT Melanie SCHÖNRATH Hannah 1:53.100
3. ( 5 ) HUN KOVACS Flora HAGEMANN Petra 1:54.140
4. ( 7 ) FRA ROTMAN Constance CONSTANCIS Caroline 1:56.010
5. ( 4 ) POL PRILL Klaudia BRUSKA Joanna 1:56.340
6. ( 2 ) FRA MAGNINY Elsa TOSSER-ROSSEY Awen 1:57.160
7. ( 9 ) POL WASILEWSKA Anna JANICKA Aleksandra 1:57.980
8. ( 1 ) GBR TROTTER Katherine LEWIS Emily 2:01.610
( 3 ) CZE LU"ÁKOVÁ Jitka BRUNOVÁ Kristýna  DNS

K4 Men 500m

1. ( 6 ) HUN KISS Csaba SZOMOLANYI Mate HORVATH Bence BALOGH Marcell
1:26.350
2. ( 4 ) GER EILERS Gerrit FRANK Felix KROST Matthias LIEBSCHER Tom 1:27.280
3. ( 8 ) POL SIWIEC Sebastian JONKISZ Bartosz RAWICKI Tomasz GORSKIArkadiusz
1:28.270
4. ( 7 ) POL BIERZALO Grzegorz PASTUSIAK Mateusz BRZEZINSKI Martin KORDEK Marek 1:29.260
5. ( 5 ) HUN ILLYES Robert SZEKERES Zsolt Mark TOTKA Sandor BARDFALVI Mark 1:30.960
6. ( 2 ) SVK ZIGO Tomáą VAJDA Martin VIRGA Marcel GOGA Marian 1:31.00           
7. ( 3 ) GER ERMLER Daniel STRÖHLE Philipp KIEREY Tom STÜWE Phillip 1:31.250
8. ( 9 ) SVK VASS Richard DEMIN Viktor JANCA Mario PALMAY David 1:32.830
9. ( 1 ) CZE MACH Martin NEPRA? Lukáą ?PICAR Jakub DOSTÁL Josef 1:33.820

C4 Men 500m

1. ( 6 ) POL NOWAK Kamil POSPIECH Daniel SLOMINSKI Vincent ALBERT Patryk 1:42.820
2. ( 5 ) POL WIETRAK Lukasz ZOLNA Marcin DUBIAK Bartosz TOMCZAK Cyprian
1:44.090
3. ( 7 ) SVK TOTH Kristof CSENKEY Adam FARKAS Vincent OROSZ Csaba 1:44.120
4. ( 4 ) HUN KORISANSZKY David BRAUN Benedek TOTH Andras LANGI Levente 1:45.130
5. ( 8 ) GER MÜLLER Michael KRETSCHMER Peter EL-KHATIB Tarek THIELE Alexander 1:46.560
6. ( 2 ) CZE NE"AS David JANDA Tomáą DLOUHÝ Vojtch BERÁNEK Filip 1:48.590
7. ( 3 ) CZE PROCHÁZKA Ivan RUSO Vojt#ch B$EZINA Jakub LANGMAYER Jakub
1:51.230
8. ( 9 ) HUN FORGO Christopher DANIS Richard NAGY Gergely B. CSIZMAS DOBO Norbert 1:51.610
9. ( 1 ) GER STEINBRINK Benedikt MÜLLER Max MILDE Pascal BOOTZ Christopher 1:54.190

K4 Women 500m

1. ( 7 ) GER BERGER Franziska KRIEGERSTEIN Steffi AUERBACH Maxi JORDAN Henriette 1:41.940
2. ( 5 ) HUN HAGYMASI Reka BASCO Renata NAGY Szimonetta FEKETE Anita 1:42.270
3. ( 2 ) CZE FASNEROVÁ Michaela ?ERÁ Zuzana LOUKOTOVÁ Zuzana BOLOMSKÁ Dita 1:44.030
4. ( 4 ) GER SCHÖNRATH Hannah GEBHARDT Melanie ZEHE Nadine GROSSMANN Larissa 1:44.190
5. ( 6 ) HUN FONAGY MOGYOROS Julia SZABO Beata OLAH Virag NAGY Flora 1:44.690
6. ( 8 ) POL PRILL Klaudia BRUSKA Joanna GORNA Aleksandra SOKOL Justyna 1:45.950
7. ( 3 ) POR CABRITA Fatima PEDROSO Christina PIMENTA Ana RIBEIRO Mafalda
1:46.940
8. ( 1 ) SVK SZABOVA Gabika MISTINOVA Lucia TOTHOVA Annamaria MATASOVA Petra 1:51.220
9. ( 9 ) POL WASILEWSKA Anna KORDAS Agata SZYMCZAK Irmina LISIECKA Martyna 1:51.720

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Bactefort Magyarországon: vásárlói vélemények és értékelések, hogyan használja

(NarcissaSnowsill, 2018.11.17 20:10)

Azonban a laboratórium kutatás, és a jelenlegi felhasználók már megerősítette, hogy a minden-természetes összetétele nagyon hatékony. Persze egy ilyen termék jön áron. -A ‘ lehetséges-hoz talál ez a termék a különböző engedmények és promóciók. Tehát most is megrendelheti, kedvezményes áron. Ezek több kedvező áron, a termék, amely a gyártó, a felhasználók és a szakértők véleménye szerint nem csak segít a fogyás, de is pozitív hatással van a felhasználó egészségügyi állapotát. <a href=http://infazavr.org/magyarorszag>http://infazavr.org/magyarorszag</a> Mint fogyasztó, nehéz lehet választani, hogy mely gyógyszerek, táplálék-kiegészítők a legjobb az ön számára. Sok, ha nem a Hondrocream legtöbb, a kiegészítők teljesíteni az ígéreteiket; azonban egy minden bizonnyal jobb, mint a másik, tudod, mit keress, amikor kiválasztják egy kiegészítő, rendkívül fontos.